Tutunamayanlar

Tutunamayanlar

Tür: Absürt Komedi

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur. Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir.

İrem’i etkilemenin yolunun iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün bağnaz ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan’la (Zafer Algöz) karşılaşır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.

[alert-success]TRT 1 bağlantısı:
https://www.trt1.com.tr/diziler/tutunamayanlar/bolum/1-bolum[/alert-success] [alert-note]Tututanamayanlar-Çevrim İçi
https://www.trtizle.com/diziler/tutunamayanlar-cevrimici/tutunamayanlar-cevrimici-1-bolum-1862593[/alert-note] [alert-warning]Youtube bağlantısı:
1. bölüm aşağıda verilmiştir. Diğer bölümleri izlemek için sağ üst köşede bulunan 1/13 yazan bölüme tıklayarak bölüm seçebilirsiniz.[/alert-warning]

[alert-warning]Youtube bağlantısı:
İstediğiniz bölümleri izlemek için sağ üst köşede bulunan 1/6 yazan bölüme tıklayarak bölüm seçebilirsiniz.[/alert-warning]

Benzer yazılar
Yapılan Yorumlar
Tutunamayanlar için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü