Aktywne wiadomości piłkarskie

Aktywne wiadomości piłkarskie z całego świata

Rękawiczki prążkowane na szydełku – piękny i prosty wzór na szydełku

/
/
/
73 Views

Te urocze, prążkowane rękawiczki są szydełkowane przy użyciu prostej techniki ściegu, która daje piękne rezultaty. Wzór występuje w 3 rozmiarach dla dzieci i dorosłych.
Ten post może zawierać linki partnerskie, co oznacza, że ​​otrzymuję niewielką prowizję bez dodatkowych kosztów. Dziękuję za wsparcie!

RĘKAWICZKI KRAJOBRAZOWE Z SZYDEŁKAMI – WZÓR SZYDEŁKOWY

Nie wiem jak u Was, ale u mnie, kiedy kończą się wakacje i my (na półkuli północnej) zostajemy z ponurym, ponurym zimnem, czujemy się trochę przygnębieni.
Ale co roku w styczniu staram się zrobić coś dla siebie. Po natłoku prezentów miło jest zrobić sobie przerwę i przypomnieć sobie, dlaczego szydełkowanie to tak ważna codzienność.

Mam nadzieję, że w tym miesiącu ugotujesz coś dla siebie, nawet jeśli będzie to coś małego i szybkiego. Poczucie tworzenia i utrwalania dzieła może wnieść blask, którego możesz teraz potrzebować.

O tych szydełkowych rękawiczkach

Ten wzór jest częścią kolekcji Frayed Knot, biblioteki wzorów zaprojektowanej przez Johnnę Venturę, którą nabyliśmy w 2021 roku. Pracujemy nad wzorami i przygotowujemy je do ponownego wydania dla Ciebie!
Domyślam się, że Jonna nazwała ten wzór „Rękawiczkami krajobrazowymi”, ponieważ do kolorowych pasków użyła przędzy Lion Brand Landscape. Bardzo podoba mi się efekt ombre, jaki daje ta włóczka, ale zdecydowałam się na nową linię Landscape Renewed, ponieważ spodobał mi się niebiesko-turkusowy kolor. Zmiana kolorów zajmuje dużo czasu, więc spodziewaj się jedynie niewielkich zmian kolorów w swoich rękawiczkach, ale spodobał mi się wygląd przędzy rurkowej w rzędach w paski.

Rękawiczki robione na szydełku.  Wzór szydełkowy.  Całkiem nowoczesny szydełko. Rękawiczki robione na szydełku.  Wzór szydełkowy.  Całkiem nowoczesny szydełko.

WIDZĘ CIĘ, PRACOWANY TWÓRCO

Czy jesteś zmęczony przeglądaniem skomplikowanych samouczków i skomplikowanych szablonów, które sprawiają, że czujesz się przytłoczony?

Pozwól mi pomóc.

Wyobraź to sobie:
🧶 Bądź częścią prężnie działającej społeczności dziewiarzy, którzy podzielają Twoją pasję.

🌟Baw się dobrze, tworząc nowoczesne, łatwe w użyciu wzory, które sprawią, że poczujesz się spełniony.

🎁 Podaruj ręcznie robione skarby, które będą cenione przez Twoich bliskich.

📚 Uzyskaj dostęp do biblioteki wzorów, które poprawią Twoje umiejętności szydełkowania i pewność siebie.

Nadszedł czas, aby Twoje rękodzieło było tak radosne, jak powinno być. Nie możemy się doczekać, żeby Cię poznać!Chcesz więcej przytulnych szydełkowych akcesoriów?

CZEGO POTRZEBUJESZ DO WYKONANIA TEKSTURALNYCH RĘKAWICZEK NA SZYDEŁKU

Haczyk 5,5mm
– 2 kolory włóczki czesankowej (odnowione Lion Brand Heartland i Lion Brand Landscapes)
Igła do cerowania

Skróty: terminy amerykańskie
H – łańcuch
HDK – Szydełko półsłupkowe
Śl. – Pętla przesuwna
St – ścieg

Rękawiczki szydełkowe Piękne, prążkowane rękawiczki szydełkowe, prosty szydełkowy wzór Rękawiczki szydełkowe Piękne, prążkowane rękawiczki szydełkowe, prosty szydełkowy wzór

Czy próbowałeś tych szydełkowych rękawiczek ze ściągaczem? Podziel się ze mną dalej Instagrama lub w naszym Grupa na Facebooku! Chciałbym zobaczyć!!

buźiaki,

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :